Dead Cells Popüler Oyunun Animasyon Dizisiyle Büyük Heyecan!

Dead Cells Immortalis Dizi Fragmanı ve Yayın Tarihi Açıklandı
P opüler oyun Dead Cells'ten esinlenerek hazırlanan animasyon dizi Dead Cells Immortalis'in tam fragmanı yayınlandı ve yaratıcı ekip beklenmedik tercihler yapmış gibi görünüyor. Öncelikle, Beheaded adlı karakterin konuşabildiği ortaya çıkıyor.

Bobbypills stüdyosu ve Fransız yayın platformu Animation Digital Network tarafından üretilen Dead Cells Immortalis'in fragmanıyla birlikte yayın tarihi de duyuruldu 19 Haziran. Dizi önce Fransızca olarak yayınlanacak, ardından İngilizce altyazılı olarak sunulacak ve bu yıl içinde İngilizce dilinde de yayınlanacak, Dead Cells'in geliştiricisi Motion Twin'e göre.
Fragman, geçen yıl duyurulduğunda ortaya çıkan tanıtım videosundan farklı bir animasyon tarzını gösteriyor. O zamanlarda işaret edildiği gibi, ana karakter dizi şimdi "Seçilmiş Kişi" olarak tanıtıyor mor alevli başlığıyla Bobby tasarımına bürünmüş durumda. Ona eşlik eden karakter Laurie Esposito, Gerçeğin Muhafızı olarak karşımıza çıkıyor. Fragmanda genel anlamda bir saçmalık havası var, bu nedenle bolca aksiyon olacak gibi görünse de diziden ciddi bir tavır beklememek doğru olabilir.Dead Cells Immortalis'in fragmanı ve yayın tarihinin duyurulması, oyunseverler arasında heyecanla karşılandı. Oyunun hayranları ve animasyon severler, bu beklenmedik yaklaşımla dikkatlerini çeken diziye ilişkin heyecanlarını gizleyemiyor. Bakalım 19 Haziran'da tanık olacağımız Dead Cells Immortalis, beklentileri karşılayacak mı? İngilizce versiyonunun ne zaman yayınlanacağı ise merakla beklenen bir diğer detay tabi türkçe dublajı çıkar mı büyük ihtimalle çıkmayacaktır alt yazı olarak güncellenecektir diye düşünüyoruz merakla bekleyip göreceğiz