Cyberpunk 2077 Ücretsiz Deneme Sürümü Night City Büyüleyici

Cyberpunk 2077 Bedava Deneme Night City Macerasına Hazır Ol!
G eçtiğimiz haftalarda CD Projekt Red'den oldukça heyecan verici bir haber geldi! PlayStation 5 ve Xbox Series X/S sahipleri, Cyberpunk 2077 oyununu ücretsiz deneme şansına sahip olacak. Peki, ne zaman? 28 Mart'tan itibaren 1100 1 Nisan 0259 (ET) tarihleri arasında, tam 5 saate kadar ücretsiz olarak Night City'nin tadını çıkarabileceksiniz. Üstelik PlayStation Plus Premium üyeleri için de aynı ayrıcalık geçerli. Bu sayede, oyunun sürükleyici atmosferini yakından deneyimleme fırsatı bulacaksınız.

Eğer verilen süreyi etkili bir şekilde kullanırsanız, bu süre zarfında oyunun ilk aktında yer alan kilit bir soygun görevini tamamlayabilirsiniz. İşte tam da bu noktada oyunun hikayesi gerçekten derinleşiyor ve sizleri tam anlamıyla içine çekebilir. Belki de bu deneyim sonrası oyunun tam sürümünü satın almak isteyebilirsiniz.

Cyberpunk 2077, 2020 yılında oldukça sarsıcı bir çıkış yapmış ve Sony, oyunun hatalı durumu sebebiyle PlayStation Store'dan kaldırmış ve oyunculara geri ödeme yapmayı teklif etmişti. Ancak, günümüzde oyunun durumu oldukça daha iyi durumda. Şahsen ben, oyunun çıkışında birkaç saat oynadıktan sonra oyundan uzaklaşmıştım. Ancak, 2022 yılında çıkan nesil konsol versiyonları tekrar beni bu dünyaya çekti ve nihayetinde oyunun temel sürümünden keyif aldım. Henüz Phantom Liberty genişleme paketini deneme şansım olmadı veya ana sistemleri yeniden düzenleyen 2.0 güncellemesini deneyimlemedim, fakat yeni oyuncular bu hafta sonu bunların tadını ücretsiz olarak çıkarabilecekler.

Bu haberle birlikte oldukça heyecan verici bir fırsat sunulmuş oldu. Eğer oyunu daha önce deneme şansınız olmadıysa, şimdi mükemmel bir fırsat var demektir. Night City'nin zengin atmosferini deneyimleyin ve oyunun kendisine hayran kalın. Cyberpunk 2077'nin ücretsiz deneme sürümü, belki de beklediğiniz fırsat olabilir!


Zihinsel Becerilerinizi Geliştiren Puzzle Oyunları

Fatma ÖZTÜRK

iOS 18 Sızıntıları Emoji Harikaları ve Özelleştirme Patlaması!

Melih ÖZKAŞ

ICQ Veda Tarihi İnternet Dünyasında Bir Efsanenin Sonu

Melih ÖZKAŞ

Nintendo Switch'te Resident Evil 6'nın Beklenmedik Başarısı

Melih ÖZKAŞ

Grok 3.0 Yapay Zeka Teknolojilerinde Yeni Bir Çığır

Melih ÖZKAŞ

Görsel Efektin Tenisle Buluştuğu Challengers Filminden Sahneler

Melih ÖZKAŞ

Efsanevi Wrecked Sezonu Fortnite'ın Post Apokaliptik

Adem YALÇIN

Kabosu Mirası Dogecoin ve Memecoin'ler Üzerinde Derin Etki

Ayşe POLAT