Cult of the Lamb'in Unholy Alliance Güncellemesi ile Yeni İçerikler!

Cult of the Lamb Yepyeni Güncellemeyle Geliyor Unholy Alliance!
Y eni bir oyun olan Cult of the Lamb, yakın zamanlarda denediğim ve arkadaşlarıma önermek için hırsla çabaladığım bir oyun olarak aklıma gelmiyor. Belki tamamen bu tarikat düşüncesiyle konuşuyorum, ancak tüm bunlar sadece bir arkadaşla keyif almak için yalvarıyor gibiydi. Bu konuda tek başıma olmadığım açıkça ortada hayranlar aylardır geliştiricilerden oyunun yanında arkadaşlarıyla yan yana savaşabilecekleri çoklu oyuncu seçeneği eklemelerini istiyorlardı. Ve şimdi, bu gerçekleşiyor. Cult of the Lamb yayıncısı Devolver Digital, "Unholy Alliance" adında yeni bir oynanabilir karakter olan "The Goat" ile birlikte oyunun yerel çok oyunculu oyuna eklenmesini duyurdu.


"Unholy Alliance", 12 Ağustos'ta PC, PS5 ve PS4, Xbox Series S/X ve Nintendo Switch için indirilebilir olacak. Güncelleme ile, ikinci bir oyuncunun yardımıyla tam kampanyayı üstlenebileceksiniz. Duyuru notlarına göre, "The Lamb ve The Goat silah değiştirebilir, arkadan savaşırken ekstra hasar verebilir veya saldırıları senkronize ise kritik vuruş yapabilirler." Knucklebones ve balık tutma mini oyununun çoklu oyuncu versiyonları da olacak. Ne yazık ki, çevrimiçi çok oyunculu için umut besleyen herkes için, bu kutsal olmayan ittifak yalnızca yerel olacak ve şimdilik geliştiricilerin bunu çevrimiçi getirmek gibi bir planı yok.
Bu oyunun arkasındaki ekip, gerçekten hikayeyi geliştiren ve hayranların geri bildirimlerini dikkate alan ücretsiz güncellemelerle taze tutmada gerçekten başarılı oldu merhaba, seks güncellemesini aldık ve yaklaşık iki yıl sonra bunun devam ettiğini görmek güzel. Eğer çok oyunculu oyunun keyfini çıkaramıyorsanız, "Unholy Alliance" için solo oyunculara da ayrıcalıklar olacak, bunlar arasında "oynanabilecek bir sürü yeni güç ve yetenek" de bulunuyor. Güncelleme ayrıca "yeni tarot kartları, kalıntılar, binalar, yünler, takipçi özellikleri, takipçi görevleri ve keşfedilecek diğer sırları getirecek."