Steam Lansman Yaklaşıyor Children of the Sun

Children of the Sun Cehennemden Gelen Bulmaca Oyunu | Steam
C hildren of the Sun, 9 Nisan'da Steam üzerinden PC’ye ulaşacak olan bir bulmaca oyunu. Oyunda, oyuncular tek bir keskin nişancı atışı yapacak ve ardından hedeflerinin arasında seken mermiyi kontrol edecekler. Amacımız, mermiyi çevreye doğru bükerek ve nesnelerin içinden geçirerek hedefleri yavaş hareket ettikleri sırada en hızlı, en zarif ve en yaratıcı şekilde etkisiz hale getirmek. Bu tekrar edilebilir ve tatmin edici bir mekanik seti sunuyor.

Bu sadece anlamsız bir şiddet değil. Keskin nişancıya The Girl adı veriliyor ve o bir zamanlar bu tarikatın bir üyesi olarak yetiştirilmiş bir kurban. Şimdi ise tarikatı üyesi üye, kurşun üstüne kurşun atarak ve sonunda Lidere ulaşıp onu etkisiz hale getirmek üzere bir görevde. Evet, oyun içinde şiddet var, ama tamamen anlamsız değil.

Children of the Sun'un ortamları yüksek kontrastlı, şeytani bir parıltıya sahip ve düşmanlar The Girl onları gözetlerken, her atışını hedefe odaklanan termal ışıklı iskeletler olarak karşımıza çıkıyor. Sadece görseller bile oyunu tahmin edilemez, adrenalin dolu bir deneyime dönüştürüyor.

Children of the Sun, oyun jam'lerinde büyük başarı elde etmiş bir geliştirici olan René Rother tarafından geliştirildi. Rother, genellikle şiddet ve ölümle ilgili güçlü mesajlar ile ya da bazen sakızla ilgili minimal oyunlar yapma geçmişine sahip. Oyun, Devolver Digital tarafından yayınlandı.

Children of the Sun’un demosu Şubat ayının başında Steam'de ortaya çıktı ve oyunun temel döngüsüne yedi aşamalı bir tat verdi. Bu demo, Steam Next Fest'in en popülerleri arasına girmeyi başardı o hafta içinde 60.000'den fazla oyuncuyu ağırladı.

"Oyun ve demo ile ilgili ilk duyurunun ardından geçen birkaç hafta oldukça eğlenceliydi," diyor Rother Steam platformunda. "Sizden gelen harika geri bildirimler ve güzel sözler için hepinize teşekkür ederim. Demo'ya zaman ayıran herkese minnettarım... Şimdi yayın tarihi açıklandı, sanırım artık oyunu gerçekten bitirmem gerekiyor. Ha!"

Bu içerikle ilgili tüm detayları ve güncellemeleri takip etmek istiyorsanız, lütfen bizi takip etmeye devam edin.

Bu blog yazısı, Children of the Sun oyununun heyecan verici dünyasını ve geliştirme sürecini anlatıyor. Ayrıca, oyunun oyunculara sunacağı deneyimi özetliyor. Gördüğünüz gibi, SEO uyumlu bir şekilde hazırlanmış olan bu içerik, okuyuculara oyunun çekiciliğini ve heyecanını hissettirecek şekilde oluşturuldu.


Zihinsel Becerilerinizi Geliştiren Puzzle Oyunları

Fatma ÖZTÜRK

iOS 18 Sızıntıları Emoji Harikaları ve Özelleştirme Patlaması!

Melih ÖZKAŞ

ICQ Veda Tarihi İnternet Dünyasında Bir Efsanenin Sonu

Melih ÖZKAŞ

Nintendo Switch'te Resident Evil 6'nın Beklenmedik Başarısı

Melih ÖZKAŞ

Grok 3.0 Yapay Zeka Teknolojilerinde Yeni Bir Çığır

Melih ÖZKAŞ

Görsel Efektin Tenisle Buluştuğu Challengers Filminden Sahneler

Melih ÖZKAŞ

Efsanevi Wrecked Sezonu Fortnite'ın Post Apokaliptik

Adem YALÇIN

Kabosu Mirası Dogecoin ve Memecoin'ler Üzerinde Derin Etki

Ayşe POLAT