Capcom'un Yeni Oyunu Kunitsu Gami Path of the Goddess Duyuruldu

Capcom'un Yeni Oyunu Kunitsu Gami | Oyun Haberleri
C apcom'un yeni oyunu Kunitsu Gami Path of the Goddess, bugünün Xbox Partner Showcase etkinliğinde duyuruldu. Capcom ve Xbox'un bugün yayınladığı yeni fragman, oyunun benzersiz Japon mitolojisinden ilham alan estetiğini ve oynanışını daha fazla gösteriyor. Oyun gerçekten etkileyici görünüyor.

Kunitsu Gami Path of the Goddess için kesin bir çıkış tarihi olmasa da, oyun Xbox Series X|S ve Windows için çıkış günü Game Pass üyesi için sunulacak. Ayrıca PS5 ve Steam mağazası için de çıkış yapacak.

Bu tek kişilik bir aksiyon RPG oyunu ve zaman yönetimi unsurları da içeriyor. Gündüzleri köylüleri kurtarıp ordunuza katıyorsunuz. Güneş battıktan sonra, her köylünün size nasıl yardımcı olacağına karar vermeniz gereken gerçek zamanlı bir strateji savaşı başlıyor, çünkü karşınıza çıkan kötü varlık The Seethe'e karşı mücadele ediyorsunuz.

Baş yönetmen Shuichi Kawata, daha önce beğenilen bir Metroidvania olan Shinsekai Into the Depths oyununun da arkasındaydı. Kawata, ekibinin Kunitsu Gami üzerinde dört yıldır çalıştığını ve oyunun artık herkesin oynamasını heyecanla beklediklerini ve belki biraz da endişe duyduklarını söylüyor.

Capcom, Kunitsu Gami'nin estetiğini, evrensel olarak sevilen Okami gibi geleneksel Japon temalı önceki oyunlarına benzetmiş. Oyun, orijinal olarak Resident Evil 7 Biohazard için tasarlanan RE Engine kullanılarak geliştirildi.

Kunitsu Gami Path of the Goddess, bugünkü Xbox Partner Showcase etkinliğinde duyurulan tek haber değildi. Final Fantasy XIV oyunu sonunda 21 Mart'ta Xbox konsollarına geliyor ve Persona 3 Reload için genişleme paketi bu yılın ilerleyen zamanlarında JRPG'ye yeni görevler getirecek.Bu haber, Capcom'un yeni oyunu Kunitsu Gami Path of the Goddess'un duyurusunu ve özelliklerini içermektedir. Oyunun platformları, oynanışı ve ek detaylarıyla ilgili bilgileri bulabilirsiniz. Ayrıca etkinlikte duyurulan diğer önemli oyun haberlerine de göz atabilirsiniz.


Zihinsel Becerilerinizi Geliştiren Puzzle Oyunları

Fatma ÖZTÜRK

iOS 18 Sızıntıları Emoji Harikaları ve Özelleştirme Patlaması!

Melih ÖZKAŞ

ICQ Veda Tarihi İnternet Dünyasında Bir Efsanenin Sonu

Melih ÖZKAŞ

Nintendo Switch'te Resident Evil 6'nın Beklenmedik Başarısı

Melih ÖZKAŞ

Grok 3.0 Yapay Zeka Teknolojilerinde Yeni Bir Çığır

Melih ÖZKAŞ

Görsel Efektin Tenisle Buluştuğu Challengers Filminden Sahneler

Melih ÖZKAŞ

Efsanevi Wrecked Sezonu Fortnite'ın Post Apokaliptik

Adem YALÇIN

Kabosu Mirası Dogecoin ve Memecoin'ler Üzerinde Derin Etki

Ayşe POLAT