Cadillac'in Elektrikli Geleceği Vistiq Heyecan Verici Planlar

Cadillac'in Elektrikli SUV Ailesi Vistiq ile Lüks Segmenti
C adillac'in ürün planlamacıları, Q harfine gerçekten bayılıyor gibi görünüyor. Geçen yıl, Amerikan lüks otomobil üreticisi, oldukça yetenekli orta boyutlu bir elektrikli SUV olan Lyriq'i üretmeye başladı. Geçen ay, satışa sunulacak olan Optiq adlı giriş seviyesi bir elektrikli crossover modelinin planlarını açıkladı. Ve bugün bize 2026 model yılında çıkacak olan Vistiq adında başka bir yeni SUV'nin olduğunu söylüyor.

Boyut olarak, Vistiq, Lyriq ve 2025 model yılında piyasaya çıkacak devasa Escalade IQ arasında konumlanıyor adı o kadar tanıdık ki direkt olarak Q icize etmek çok iyi olmayacaktır. Şu anda model yılı ve isim dışında herhangi bir detayımız olmamasına rağmen, Vistiq'in muhtemelen Cadillac XT6'nın elektrikli bir versiyonu olacağına dair oldukça iyi bir şans var.

(Benzer şekilde, Optiq hakkında şu an henüz gelecek sene Chevrolet Equinox ile aynı daha küçük bir crossover mimarisini paylaşacağını ve 2024 yılında piyasaya çıkacağını dışında başka detaylarımız yok.)

“Vistiq, Cadillac ürün yelpazesine cazip bir elektrikli araç ekleyerek elektrikli bir geleceğe olan taahhüdümüzü pekiştiriyor” diyen Global Cadillac'in başkan yardımcısı John Roth, “Markamız şu anda çoğu lüks segmentte bir EV girişimine sahip, müşterilere çeşitli seçenekler sunuyor ve Cadillac EV'leri, gelecek iki yıl içinde önemli küresel pazarlarda çoğu lüks SUV segmentini kapsayacak.”

Cadillac, gelecek sene Vistiq'in fiyatlandırmasını duyuracağını belirtiyor.


Nintendo Florida Merkezli Stüdyo Shiver Entertainment'ı Aldı

Melih ÖZKAŞ

Yalı Çapkını 71. Bölüm 2. Fragmanı Yayınlandı! | Dizi

Hava ÖZKAŞ

Super Mario 64 Modları Oyun Severlerin Yaratıcılığını Tetikliyor

Melih ÖZKAŞ

Meta Coinbase Match Group ve Diğerleri iş Birliğinde!

Melih ÖZKAŞ

Sonos Roam 2 Mükemmel Ses Deneyimi | Yenilikçi Kontroller

Melih ÖZKAŞ

Apple Avrupa Birliği'nden Aldığı Antitröst Cezasına İtiraz

Melih ÖZKAŞ

Sonos Ace Yeni Kablosuz Kulaküstü Kulaklık Tanıtıldı | Teknoloji

Hava ÖZKAŞ

Dijital Animasyon Lideri Pixar İşten Çıkarmalar | Teknoloji

Melih ÖZKAŞ