Bose SoundLink Max Taşınabilir Hoparlörde Yenilenen Gözde!

Bose SoundLink Max Taşınabilir Dev Hoparlör İncelemesi
B ose, Tanıttığı Yeni SoundLink Max ile Taşınabilir Hoparlör Pazarına Yeniden Damga Vuruyor!

Teknoloji dünyasının önde gelen markalarından Bose, gürültü engelleme özelliğiyle ünlü kulaklıklarının yanı sıra sağlam taşınabilir Bluetooth hoparlörleriyle de dikkat çekiyor. Şirketin SoundLink Flex modeli, fiyat aralığındaki rakipleri arasında öne çıkan bir seçenek olarak en iyi Bluetooth hoparlörler listemize girmeyi başardı. Bugün ise şirket, SoundLink serisine en büyük taşınabilir Bluetooth hoparlörünü ekliyor SoundLink Max ($399). Genel tasarımı önceki Bose cihazlarına benzerken, bu model genişletilmiş gövdesine daha büyük ses ve daha uzun pil ömrü sığdırıyor.

SoundLink Max'in içinde, üç transdüser ve iki pasif radyatör, Bose'un iddiasına göre "geniş bir stereo deneyimi" sağlayarak daha büyük bir hoparlörden beklenen bas performansını sunuyor. Şirket, bu taşınabilir birimin, tipik olarak ses çubuklarında kullanılan teknolojiyi kullandığını ve bunu dijital sinyal işleme ile birleştirerek çeşitli müzik türlerinde "tam, doğal ses" için bozulmayı azalttığını belirtiyor. Bose, hoparlörün konumundan bağımsız olarak her şarkının her yönünü net bir şekilde duyabileceğinizi iddia ediyor. Ayrıca stok ayarları sizin tercihlerinize uygun gelmiyorsa Bose uygulaması aracılığıyla bas, orta ve tizleri ayarlayabileceğinizi de duyurdu. 


Bose SoundLink Max Taşınabilir Dev Hoparlör İncelemesi - 2

SoundLink Max için Bose, daha şık bir görünüm sunan toz kaplamalı, silikon kaplı çelik bir kasa tercih etti. Hoparlör ayrıca IP67 derecelendirme ile toza, suya, paslanmaya ve düşmelere karşı dayanıklı olduğunu iddia ediyor. Tüm bunlar Max'i açık hava kullanımı için uygun hale getiriyor ve hoparlörü yanınıza aldığınızda sık sık şarj etme endişesi taşımanıza gerek kalmıyor. Bose, SoundLink Max'in 20 saate kadar dayanacağını ve ihtiyaç duyulması halinde USB C kablosu aracılığıyla telefonunuzu da şarj edebileceğinizi belirtiyor. Taşımayı kolaylaştıran çıkarılabilir bir ip tutacağı bulunurken, Bose ayrıca omuza takmayı tercih edenler için bir taşıma askısı da sunuyor.

SoundLink Max, Snapdragon Sound ile donatılmış durumda ve bu özellik, gelişmiş Android cihazlarla daha tutarlı bağlantı sunuyor. Ayrıca, Bluetooth üzerinden daha iyi ses kalitesi sağlayan aptX Adaptive'ı destekliyor. Hoparlör ayrıca Google Fast Pair ve Bluetooth 5.3'ü de destekliyor.SoundLink Max'in ön siparişleri Bugün Bose'dan başlıyor ve hoparlörün 16 Mayıs'ta sevkiyatının yapılması planlanıyor. Şirketin en büyük taşınabilir Bluetooth birimi olmasının yanı sıra, aynı zamanda en pahalı olan Bose Portable Smart Speaker ile aynı fiyat etiketine sahip olan SoundLink Max, 399 Dolar ( Kdv Hariç 13.000 TL ) satışa sunulacak. Daha küçük bir şey arıyorsanız, SoundLink Micro 99 Dolar ( Kdv Hariç 3200 TL ) , SoundLink Flex 120  Dolar ( Kdv Hariç 3800 TL ) ve SoundLink Mini II 149 Dolar ( Kdv Hariç 4800 TL ) modelleri de Bose'dan temin edilebilir.

Hoparlörünüzü satın almak için Bose'un resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz. Unutmayın, SoundLink Max'in ön siparişleri şimdiden alınmaya başlandı. Bu tüm bilgiler doğrultusunda, Bose SoundLink Max'in taşınabilir hoparlör pazarında ne kadar etkili bir seçenek olduğu konusundaki görüşlerinizi bizimle paylaşmayı unutmayın.

Haber için daha fazla teknoloji detayı ve güncel teknoloji haberleri için teknoloji blogumuzu takip etmeyi unutmayın!Zihinsel Becerilerinizi Geliştiren Puzzle Oyunları

Fatma ÖZTÜRK

iOS 18 Sızıntıları Emoji Harikaları ve Özelleştirme Patlaması!

Melih ÖZKAŞ

ICQ Veda Tarihi İnternet Dünyasında Bir Efsanenin Sonu

Melih ÖZKAŞ

Nintendo Switch'te Resident Evil 6'nın Beklenmedik Başarısı

Melih ÖZKAŞ

Grok 3.0 Yapay Zeka Teknolojilerinde Yeni Bir Çığır

Melih ÖZKAŞ

Görsel Efektin Tenisle Buluştuğu Challengers Filminden Sahneler

Melih ÖZKAŞ

Efsanevi Wrecked Sezonu Fortnite'ın Post Apokaliptik

Adem YALÇIN

Kabosu Mirası Dogecoin ve Memecoin'ler Üzerinde Derin Etki

Ayşe POLAT