Blade Runner 2099'un Gelişmeleri Michelle Yeoh'un Başrolde Yer Alacağı Devam Dizisi

Blade Runner 2099 Michelle Yeoh Başrolde! Yeni Detaylar Çıktı
A mazon Prime Video'ya geliyor Blade Runner 2099'un Gelişmeleri

Dünya çapında heyecanla beklenen Blade Runner 2099'un devam dizisi için sonunda yeni bir gelişme var. Oscar ödüllü ve ikonik oyuncu Michelle Yeoh'un başrolde yer alacağı haberlerini aldık. Variety'den gelen bilgilere göre, Yeoh'un bu devam dizisinde yaşlanmakta olan bir replikant olan Olwen karakterini canlandıracağını öğrenmiş bulunmaktayız.

Hikaye detayları hala gizemini koruyor, ancak Yeoh'un Olwen karakterini hayata geçireceği bilgisi dışında dizinin 50 yıl sonrasında, yine Denis Villeneuve'un klasikleşmiş Blade Runner 2049'una yakın bir zaman diliminde geçeceğini öğreniyoruz. Bu durumun altında yatan neden büyük ihtimalle, gerçek yıl 2049'a geldiğimizde bu filmin teknolojik seviyesine ulaşamayacak olmamız. Zira, orijinal Blade Runner filmi 2019'da geçiyordu.


Franchise'ın yaratıcısı Ridley Scott, yapım sürecinde her ne kadar dahil olsa da, baş yapımcı olmayacak. Bu görevi, yakın zamanda Apple TV+'da Shining Girls kitabının uyarlamasını yapan TV yazarı Silka Luisa üstlenecek. Bu yapıma dair moda iyimser olmamı sağlıyor.

Michelle Yeoh ise zaten kelimelerle ifade edilemeyecek kadar başarılı bir oyuncu. Everything, Everywhere, All at Once'da gösterdiği performans ile hak ettiği bir Oscar kazandı ve Crouching Tiger, Hidden Dragon, Sunshine ve Tomorrow Never Dies gibi klasik filmlerde yer aldı. Star Trek Discovery'de birkaç sezon boyunca başarılı bir performans sergiledi ve karakteri bu yılın ilerleyen zamanlarında bir spinoff film ile hayranları ile buluşacak. Ayrıca Yeoh, ülkesinin en yüksek sivil ödülü olan Presidential Medal of Freedom'ı da bu ay içerisinde aldı.Blade Runner hayranları olarak, bu devam dizisi için duyduğumuz heyecanı dile getirebiliriz. Michelle Yeoh'un dahil olmasıyla, bu yapımın ne kadar başarılı olacağını merakla bekliyoruz. Daha fazla detay ve güncelleme için bizi takip etmeye devam edin.

Bu heyecan verici gelişmelerin ardından, siz de Blade Runner 2049'un devam dizisi olan Blade Runner 2099'u sabırsızlıkla bekliyor musunuz? Sizce dizi, orijinal eseri ne kadar başarıyla takip edecek?

Yorumlarda fikirlerinizi bizimle paylaşın!Nintendo Florida Merkezli Stüdyo Shiver Entertainment'ı Aldı

Melih ÖZKAŞ

Yalı Çapkını 71. Bölüm 2. Fragmanı Yayınlandı! | Dizi

Hava ÖZKAŞ

Super Mario 64 Modları Oyun Severlerin Yaratıcılığını Tetikliyor

Melih ÖZKAŞ

Meta Coinbase Match Group ve Diğerleri iş Birliğinde!

Melih ÖZKAŞ

Sonos Roam 2 Mükemmel Ses Deneyimi | Yenilikçi Kontroller

Melih ÖZKAŞ

Apple Avrupa Birliği'nden Aldığı Antitröst Cezasına İtiraz

Melih ÖZKAŞ

Sonos Ace Yeni Kablosuz Kulaküstü Kulaklık Tanıtıldı | Teknoloji

Hava ÖZKAŞ

Dijital Animasyon Lideri Pixar İşten Çıkarmalar | Teknoloji

Melih ÖZKAŞ