Bitzee Disney ve Bitzee Magicals Yepyeni Karakterlerle Evcil Hayvan Serisi

Bitzee Yepyeni Disney Karakterleriyle Eğlence Zamanı
S pin Master, geçtiğimiz yaz Bitzee'yi ABD'ye tanıttıktan sonra, bu yılın ilerleyen dönemlerinde iki yeni versiyonunu piyasaya sürmeye hazırlanıyor Bitzee Disney ve Bitzee Magicals. Bitzee Disney, Disney/Pixar evreninden 30 karakteri içerirken, Bitzee Magicals ise yeni ve sevimli yaratıklarıyla dikkat çekiyor.

Geleneksel dijital evcil hayvan oyuncaklarının aksine, Bitzee'de bir ekran bulunmuyor. Bunun yerine, hareket tabanlı kontroller ve bir esnek ekranıyla, adeta bir kutuda gezinen bir hologram gibi işlev görüyor. Örneğin, projeksiyon yoluyla yaratığa dokunmak için ekranın üstüne parmağınızı sürtebilir veya yaratığı yatırmak için kutuyu yanlardan sallayabilirsiniz. Menüde gezinmek için ise küçük bir kaydırma çubuğu bulunuyor.


Bitzee Yepyeni Disney Karakterleriyle Eğlence Zamanı - 2

Mini oyunlar ve bakım görevlerinin yanı sıra, Bitzee Disney'deki her karakter için unutulmaz bir film anını temsil eden tekrarlanabilir bir animasyon bulunacak. Diğer yandan, Bitzee Magicals, Yeti, Nessie ve Jackalope gibi sevimli efsanevi yaratıklarıyla birlikte tamamen yeni karakterleri tanıtacak. Bitzee Magicals ayrıca, örneğin evcil hayvanınızı geçici olarak bir kaykay süren bir ördeğe dönüştürebilecek bir sihirli değnekle özellikleri karıştırıyor. Ayrıca, iksirler toplayarak evcil hayvanlarınızın renklerini değiştirebileceksiniz.

Bitzee oldukça düşük riskli bir sanal evcil hayvan oyunu evcil hayvanlarınızı bir süre unutursanız veya onlara yeterince iyi bakmazsanız, size ölecek değiller. Bu, belki bir Tamagotchi kadar talepkar olmayan bir sanal evcil hayvana henüz hazır olmayan çocuklar için, aynı zamanda sadece masalarında burada ve orada oynayabilecekleri bir şeyi olmasını seven yetişkinler için ideal hale getiriyor. Kutuyu kapatmanız yeterli, evcil hayvanınız uyku moduna geçecek.Bitzee Disney bugün Amazon üzerinden 35 dolarlık ( 1250 TL + KDV ) ön siparişle satın alınabilirken, Bitzee Magicals'in (30 dolarlık) ön siparişleri 1 Temmuz'da başlayacak. Her ikisi de sonbaharda sevkiyatı yapılacak.

Bitzee, sanal evcil hayvan oyunu dünyasını genişleterek, hem çocuklara hem de yetişkinlere hitap etmeyi başarıyor. Yepyeni Disney karakterleriyle eğlenceli vakit geçirmek isteyenlerin ilgisini çekeceği kesin!