Astro Bot'un Yeni Oyunu PS5 Kullanıcıları İçin Beklenen Devrim!

Astro's Playroom Sony PS5 İçin Heyecan Verici Yeni Oyun
S ony'nin sevilen robot maskotu yeni bir oyun alıyor. Sony'nin Perşembe günü PlayStation State of Play etkinliğinde, PS5 için gelecek olan Astro Bot adlı oyunun fragmanı yayınlandı. Bu sevilen oyunun devamı olan Astro's Playroom'un yerini alacak olan 3D Mario tarzı oyun, 6 Eylül'de piyasaya sürülecek.

Fragmanda Astro, pembe flamingolarla dolu su birikintilerinde yürürken, Bionic Commando tarzında platformlar üzerinden ilerliyor ve yeşil devasa uzaylı bir UFO ile savaşmak için bir PS5 konsolunu çağırıyor. Ayrıca, eski okul PlayStation'a selam çakmak adına, fragmanda PaRappa the Rapper da yer alıyor.


Sony, Astro Bot'u "devasa bir macera" olarak tanımlıyor. Oyunda, kayıp mürettebatını ararken altı galaksiyi ve 80 seviyeyi keşfedeceksiniz. Oyuncular, öncekinden farklı olarak 15'ten fazla yeni yetenek kazanacaklar ve yine DualSense denetleyicinin çeşitli sensörlerini ve haptiklerini sergileyecek.

Astro Bot, 6 Eylül'de piyasaya sürülmeden önce 7 Haziran'da ön siparişe açılacak.Yeni Astro Bot oyunu, şimdiye dek gördüğümüz en heyecan verici ve yenilikçi oyunlar arasında yer alıyor. Bu oyun, PS5 kullanıcıları için benzersiz bir deneyim sunacak gibi gözüküyor. Görsel açıdan etkileyici, teknik olarak güçlü ve oynanabilirlik açısından oldukça zengin olan oyun, 6 Eylül'de oyun severlerle buluşacak. Teknoloji ve oyun tutkunlarının merakla beklediği Astro Bot'un heyecan verici yeni maceralarına şahit olmak için şimdiden heyecanlanmaya başlayabiliriz.