Eşsiz Japon Atmosferiyle Assassin's Creed Shadows Oyun Severleri Bekliyor

Assassin's Creed Shadows 15 Kasım'da Küresel Çapta Çıkıyor
O yun dünyasının heyecanla beklediği oyunlardan biri olan Assassin's Creed Shadows, 15 Kasım'da dünya çapında oyunseverlerle buluşacak. Tarihi bir suikast deneyimi sunan bu son iterasyon, PS5, Xbox Series X/S ve bilgisayarlar için Ubisoft Store ve Epic Games Store üzerinden oynanabilecek. Ayrıca Apple silicon Mac bilgisayarlarında, Amazon Luna ve Ubisoft+ gibi bulut tabanlı oyun platformlarında da oynanabilecek.

Eski adıyla Assassin's Creed Codename Red olan ve en az 2022'den beri geliştirilen oyun, feodal Japonya'da geçecek. Geliştirici, "çok farklı bir Assassin's Creed oyunu" sözü vererek, oyuncuları heyecanlandırmayı hedefliyor. Projede öncülük eden Ubisoft Quebec ekibi, genişlemiş Assassin's Creed Odyssey oyununa daha çok benzerlik göstereceği tahmin ediliyor.
 


Fragmandan büyük oynanış değişikliklerini çıkarmak zor olsa da, genel atmosfer oldukça etkileyici görünüyor. Ayrıca, 16. yüzyıl Japonya'sı gerçekten harika bir mekân seçimi. Umuyoruz ki Ubisoft, bu atmosferi başarıyla yansıtabilir. Oyunda iki oynanabilir karakter bulunacak biri samuray, diğeri ise shinobi bir suikastçi. Her biri, benzersiz oyun tarzlarına sahip olacak. Suikastçi Naoe, gizliliği tercih ederken, samuray Yasuke ise doğrudan güce odaklanacak.

Assassin's Creed Shadows, Ubisoft+ aboneleri için 12 Kasım'da erken erişime açılacak. Oyun, standart sürümüyle 70 $ gibi AAA oyunları için yeni normal fiyat haline gelen bir fiyatla satışa sunulacak. Altın Sürüm, 110 $ karşılığında bir DLC mevsim geçişine, bonus bir göreve ve oyunun 12 Kasım'da erken erişimine sahip olacak. Ultimate Edition ise 130 $'a mal olacak ve tüm bunlara ek olarak kırmızı ve siyah bir fotoğraf filtresi ile bazı karakter kıyafetlerini içerecek. Son olarak, Koleksiyoncu Sürümü, 280 $'a satılacak ve oyunun fiziksel koleksiyoncularını mutlu edecek çelik kutu kılıfı, bir dünya haritası, ana karakterlerin figürleri, bir sanat kitabı, iki litografi ve daha fazlasını içerecek. Ubisoft, oyunun oynanışına odaklanacak yeni bir fragmanın Haziran ayında yayınlanacağını vaat ediyor.Bu heyecan verici bilgilerle, Assassin's Creed Shadows'ın piyasaya sürülmesini sabırsızlıkla bekliyoruz. Oyunun, tarihi suikast deneyimini eşsiz Japon atmosferiyle birleştirerek oyunseverlere unutulmaz bir deneyim sunacağına inanıyoruz. Oyunseverlerin de bu heyecan verici sürüm için sabırsızlandığını görmek bizleri mutlu ediyor.Zihinsel Becerilerinizi Geliştiren Puzzle Oyunları

Fatma ÖZTÜRK

iOS 18 Sızıntıları Emoji Harikaları ve Özelleştirme Patlaması!

Melih ÖZKAŞ

ICQ Veda Tarihi İnternet Dünyasında Bir Efsanenin Sonu

Melih ÖZKAŞ

Nintendo Switch'te Resident Evil 6'nın Beklenmedik Başarısı

Melih ÖZKAŞ

Grok 3.0 Yapay Zeka Teknolojilerinde Yeni Bir Çığır

Melih ÖZKAŞ

Görsel Efektin Tenisle Buluştuğu Challengers Filminden Sahneler

Melih ÖZKAŞ

Efsanevi Wrecked Sezonu Fortnite'ın Post Apokaliptik

Adem YALÇIN

Kabosu Mirası Dogecoin ve Memecoin'ler Üzerinde Derin Etki

Ayşe POLAT