Assassin's Creed Mirage Efsanevi Seri Mobil Cihazlara Heyecan Verici

Assassin's Creed Mirage Bağdat Gizemli Maceralar | Mobil Oyun
A ssassin's Creed Mirage, Mobil Cihazlara Geliyor!
Efsanevi oyun serisi Assassin's Creed'in yeni oyunu Assassin's Creed Mirage, bu kez dokuzuncu yüzyıl Bağdat'ına yolculuk yapacak. Bu heyecan verici oyun, 2023 yılında iPhone 15 Pro serisi ve M serisi çipli iPad'lerde oynanabilecek.

Ubisoft'un AAA başlığı, dokunmatik kontrollere uygun olarak uyarlanmış 'aynı deneyimi' sunuyor. Mobil oyun, Backbone One ve Razer Kishi Ultra gibi MFi donanım kontrollerini destekleyecek. Ayrıca, Ubisoft, Assassin's Creed Mirage'in Ubisoft Connect aracılığıyla çapraz ilerleme ve çapraz kayıt desteği sağlayacağını belirtiyor. Bu sayede, hangi platformda olursanız olun, kaldığınız yerden devam edebileceksiniz. Oyun, geçtiğimiz Ekim ayında PC, PS5/4, Xbox Series X/S ve Xbox One için piyasaya sürülmüştü.

Engadget'den Kris Holt, Assassin's Creed Mirage'i, serinin son yıllarda öne çıkan RPG unsurlarını takas ederek serinin gizlilik ve aksiyon köklerine dönüş olarak buldu. Holt, "Assassin's Creed Mirage'e ne kadar derinleşirsem, o kadar eski bir dosttan gelen sıcak bir nostalji hissettim," diye yazdı. "Bu, benim için sıcak bir kucaklama gibi hissettirdi. Rahatlatıcı, kanlı bir kucaklama."


Assassin's Creed Mirage Bağdat Gizemli Maceralar | Mobil Oyun - 2

Oyun, ücretsiz indirilebilecek ve 90 dakikalık ücretsiz bir deneme sürümüne sahip olacak. Ardından, uyumlu iPhone veya iPad üzerinde oynamaya devam etmek için 50 dolarlık ( KDV Hariç 1650 TL ) bir uygulama içi satın alım yapmanız gerekecek. Oyunu şimdi App Store'dan ön rezerve edebilirsiniz.

Bu heyecan verici haberlerle birlikte, Assassin's Creed hayranları mobil cihazlarla da efsanevi serinin tadını çıkarabilecekler. 9. yüzyıl Bağdat'ında dolaşmak ve gizemli maceralara atılmak için 6 Haziran'ı şimdiden takvimlere işaretleyebilirsiniz.Slack'ten Gelen Sarsıcı Haber Veri İzni Olmadan Eğitim?

Melih ÖZKAŞ

Apple'ın Yeni iPhone 17 İnce Tasarım ve Fiyat Artışı

Ayşe POLAT

Yeni Oyun Deadlock Valve Muhteşem Tanıtımı Ne Zaman

Melih ÖZKAŞ

OpenAI'da Superalignment Ekibi Dağıldı | Güvenlikte Gerilim

Melih ÖZKAŞ

Microsoft Call of Duty Eklemesi Oyun Dünyasında Devrim!

Melih ÖZKAŞ

Yapay Zeka Devrimi Reddit'te Başlıyor! OpenAI ile Yeni Dönem

Melih ÖZKAŞ

Twitter'ın Yeni Kimliği Elon Musk'ın Etkisiyle X.com

Melih ÖZKAŞ

Kızıl Goncalar Sezon Finali 2. Fragmanı Yayınlandı | Dizi

Hava ÖZKAŞ