Apple Cihazları İçin 2024 Yılında Yayınlanacak Death Stranding

Apple Oyunu Death Stranding 2️⃣0️⃣2️⃣4️⃣ Yeniden Diriliyor
A pple cihazları üzerinde oynayabileceğiniz Hideo Kojima'nın Death Stranding Director's Cut oyununu bekliyorsanız, maalesef biraz daha beklemeniz gerekecek. Bu portun yayıncısı olan 505 Games, bu port için "biraz daha zaman" gerektiğini ve yeni bir çıkış tarihinin 2024 başlarında olacağını duyurdu. Özellikle, Mac App Store, bu son apokaliptik paket teslimat simülasyonunu ocak 2024 olarak belirtiyor ve önceden sipariş verilebiliyor ve fiyatı 40 dolar.

Oyun kendisi 2019 yılına dayanıyor (directors cut sürümü 2021'de çıktı) ve Apple, kendi işlemcileri M1 veya sonrası ve 3D grafik yeteneklerini sergilemeye hevesli görünüyor. Mobil için tercih ederseniz, iPhone 15 Pro serisi ve A17 Pro çipleri ile sınırlısınız. PlayStation sürümleri gibi, bu Apple sürümü de Cyberpunk 2077 ve Half Life'dan crossover içeriklerini içerecek.

Geçen Haziran ayında, Kojima gelecekteki oyunlarının da Apple platformunda kullanılabilir olacağını söyledi, ancak bunun Death Stranding 2'yi içerip içermediği net değil. Daha yakın zamanda oyun efsanesi, başka bir filmin de yardımıyla stüdyo A24 tarafından filme uyarlanacağını duyurdu. "Orada birçok 'oyun uyarlaması film' var, ancak bizim yaratacağımız şey sadece oyunun doğrudan çevirisi değil," diye söz verdi Kojima.

Burada @505_Games ve @KojiPro2015_EN olarak, iPhone, iPad ve Mac'te #DeathStrandingDC'yi piyasaya sürmek için heyecanlıyız. Sadece biraz daha zamana ihtiyacımız var! 2024 başlarında yeni bir çıkış tarihi için takipte kalın. DEATH STRANDING DIRECTOR'S CUT'a daha fazla Porter'ı beklemek için sabırsızlanıyoruz.


Nintendo Florida Merkezli Stüdyo Shiver Entertainment'ı Aldı

Melih ÖZKAŞ

Yalı Çapkını 71. Bölüm 2. Fragmanı Yayınlandı! | Dizi

Hava ÖZKAŞ

Super Mario 64 Modları Oyun Severlerin Yaratıcılığını Tetikliyor

Melih ÖZKAŞ

Meta Coinbase Match Group ve Diğerleri iş Birliğinde!

Melih ÖZKAŞ

Sonos Roam 2 Mükemmel Ses Deneyimi | Yenilikçi Kontroller

Melih ÖZKAŞ

Apple Avrupa Birliği'nden Aldığı Antitröst Cezasına İtiraz

Melih ÖZKAŞ

Sonos Ace Yeni Kablosuz Kulaküstü Kulaklık Tanıtıldı | Teknoloji

Hava ÖZKAŞ

Dijital Animasyon Lideri Pixar İşten Çıkarmalar | Teknoloji

Melih ÖZKAŞ