Apple TV+'ın Yeni Bilim Kurgu Dizisi Koyu Madde Fragmanı

Apple Koyu Madde dizisinden heyecan verici detaylar!
A pple, sonsuz bir bilim kurgu dizileri akışının bir parçası olarak yeni bir fragman yayınladı. Koyu Madde, Joel Edgerton ve Jennifer Connelly'i başrollerde bulunduruyor. Ayrıca, bu muhteşem kitabın yazarı Blake Crouch'un eserinden uyarlanmış olması da dikkat çekici zira biz bu kitabı yayımlandıktan sonra 2021'de önermiştik. Dizi 8 Mayıs'ta iki bölümle başlıyor.

Kitabı okudum ve sevdim, ancak burada gerçek spoilerlar olmayacak. Koyu Madde, bir fizikçinin ciddi bir bilim kurgu karmaşasına dahil olmasını takip ediyor. Fragman hikayenin bir kısmını veriyor, çok evrensel türdeki bu özel bilim kurgunun ne olduğunu anlamak için yeterli. Yine de kitap heyecan verici bir sayfa çeviricidir, bu yüzden dizi de aynı türde olmalı. Geri kalan oyuncu kadrosu Jimmi Simpson, Alice Braga, Dayo Okeniyi ve Oakes Fegley'den oluşuyor.

Crouch aslında burada dizi yönetmeni, yani yazar için bir ilk. Bununla birlikte, kitaplarından bir dizi uyarlanan ilk televizyon programı değil. Wayward Pines, Fox'ta ikinci sezonuyla yayınlandı ve bir dizi roman serisine dayanıyordu. Good Behavior, yine bir kitap serisinden uyarlanmıştı ve 2016'da TNT'de yayınlandı. Yazar, televizyona uyarlanmamış bir sürü roman kaleme aldı. 2022'nin en iyi kitapları listemize giren Upgrade'ı şiddetle öneriyoruz.

Koyu Madde, Apple TV+'daki muazzam bir bilim kurgu dizisi koleksiyonuna katılıyor. Severance, For All Mankind ve Silo gibi ağır topların yanı sıra, Envaizyon ve yakın zamanda yayınlanan Konstelasyon gibi az bilinen programlar da bulunuyor. Henüz bitmedim. Monarch Canavarların Mirası Kurt Russell ve Godzilla'nın karşısında yer alırken, Hello Tomorrow retro fütürist bir ülkede geçiyor. Hala bitmedim. Schmigadoon ve The Last Days of Ptolemy Grey de bilim kurgu öğelerine sahip. Son olarak, Amerikalı bir kolej futbol koçunun hiçbir şey bilmeden İngiltere'de bir futbol efsanesine dönüşmesini anlatan bir fantastik dizi var.

Apple TV+'ın geniş bilim kurgu dizisi seçkisine Koyu Madde'nin katılması bize çok heyecan verici geliyor. Bu büyük etkinliğe ayak uydurabilmek ve son gelişmelerden haberdar olmak için bizleri takip etmeye devam edin.


Nintendo Florida Merkezli Stüdyo Shiver Entertainment'ı Aldı

Melih ÖZKAŞ

Yalı Çapkını 71. Bölüm 2. Fragmanı Yayınlandı! | Dizi

Hava ÖZKAŞ

Super Mario 64 Modları Oyun Severlerin Yaratıcılığını Tetikliyor

Melih ÖZKAŞ

Meta Coinbase Match Group ve Diğerleri iş Birliğinde!

Melih ÖZKAŞ

Sonos Roam 2 Mükemmel Ses Deneyimi | Yenilikçi Kontroller

Melih ÖZKAŞ

Apple Avrupa Birliği'nden Aldığı Antitröst Cezasına İtiraz

Melih ÖZKAŞ

Sonos Ace Yeni Kablosuz Kulaküstü Kulaklık Tanıtıldı | Teknoloji

Hava ÖZKAŞ

Dijital Animasyon Lideri Pixar İşten Çıkarmalar | Teknoloji

Melih ÖZKAŞ