Amazon Prime Üyeleri İçin Ücretsiz Olan Deathloop Oyununu

Amazon Prime - Epic Games Store'dan Ücretsiz Oyun İndirme
A mazon Prime Üyeleri İçin Ücretsiz Olan Deathloop Oyununu Nasıl İndirebilirsiniz?

Amazon Prime üyeleri için harika bir fırsat var! Arkane Lyon'un zamanda yolculuk yapan aksiyon oyunu Deathloop, şu anda PC platformu için ücretsiz olarak sunuluyor. Oyunun ücretsiz indirme fırsatı 10 Ocak tarihine kadar geçerli. İndirme sayfasında aktif bir Epic Games Store hesabınızın bağlantılı olması gerekiyor, ancak Amazon bu işlemi indirme sayfasında kolayca gerçekleştirmenizi sağlıyor. Bu bir kiralama değil, oyun kalıcı olarak sizin olacak.

Geçtiğimiz yıl Amazon, Prime üyelerine bir tatil hediyesi olarak yine Arkane'ın bir diğer oyunu olan Dishonored 2'yi ücretsiz olarak sunmuştu. Şirket ayrıca genellikle Prime Day etkinlikleriyle denk gelen dönemlerde de ücretsiz oyunlar dağıtmayı tercih ediyor.

Deathloop, birinci şahıs nişancı oyunlarının heyecanıyla eski okul macera oyunlarının merakını harmanlayan harika bir oyun. Resmi incelememizde bu oyunu bir kaçış odasına benzetmiştik ve bu tanım oyunu oldukça iyi özetliyor. Bir ada içinde hapsolmuş bir karakteri canlandırdığınız oyunda, zaman döngüsünde sıkışmışsınız ve bir çıkış yolu bulmanız gerekiyor. Oyunda düşünceli bulmacalar bulunuyor ve dövüşler de tatmin edici seviyede. Tüm bunlar, Dishonored'ın arkasındaki ekipten gelmesi şaşırtıcı olmasa gerek.

Başka bir deyişle, bu neslin en benzersiz ve eğlenceli yayınlarından biri. Tam fiyatına alındığında bile değer, ücretsizken kaçırılmaması gereken bir fırsat. Deathloop ayrıca Game Pass üzerinden de erişilebilir. Arkane şu anda Marvel'ın vampir avcısı Blade'e dayalı bir oyun üzerinde çalışıyor.


Slack'ten Gelen Sarsıcı Haber Veri İzni Olmadan Eğitim?

Melih ÖZKAŞ

Apple'ın Yeni iPhone 17 İnce Tasarım ve Fiyat Artışı

Ayşe POLAT

Yeni Oyun Deadlock Valve Muhteşem Tanıtımı Ne Zaman

Melih ÖZKAŞ

OpenAI'da Superalignment Ekibi Dağıldı | Güvenlikte Gerilim

Melih ÖZKAŞ

Microsoft Call of Duty Eklemesi Oyun Dünyasında Devrim!

Melih ÖZKAŞ

Yapay Zeka Devrimi Reddit'te Başlıyor! OpenAI ile Yeni Dönem

Melih ÖZKAŞ

Twitter'ın Yeni Kimliği Elon Musk'ın Etkisiyle X.com

Melih ÖZKAŞ

Kızıl Goncalar Sezon Finali 2. Fragmanı Yayınlandı | Dizi

Hava ÖZKAŞ