Prime Video Üzerinden Ücretsiz Fallout Oyunları | Amazon Luna

Amazon Luna Oynanabilecek Fallout Serisi Heyecan Verici
F allout Serisi Prime Video Üzerinden Amazon Luna'da Oynanabilecek!

Fallout serisi, son zamanlarda Prime Video tarafından yayınlanan televizyon dizisinin parlak yorumları ile birlikte büyük bir ilgi görmeye devam ediyor. Amazon, bu heyecana Amazon Luna bulut tabanlı oyun akış servisindeki Prime üyeleri için iki oyunu ücretsiz olarak sunarak katkıda bulunuyor. 2015 yılında piyasaya sürülen Fallout 4 oyunu da Bethesda tarafından 25 Nisan'da PS5 ve Xbox Series X/S için bir güncelleme alacak.

Amazon Prime üyeleri, önümüzdeki altı ay boyunca Amazon Luna üzerinden Fallout 3 ve Fallout New Vegas oyunlarını ek bir ücret ödemeden oynama imkanına sahip olacak. Diğer bulut tabanlı oyun akış servisleri gibi Luna da oynadığınız oyunları uzak sunucularda işlediği için stabil ve düşük gecikmeli bir internet bağlantısı gerektiriyor. Amazon, 1080p kalitesi için en az 10Mbps'lik bir ağın sürdürülebilir olduğunu öneriyor. Ethernet bağlantısı en iyi sonucu verirken, Wi Fi kullanıyorsanız, eğer router'ınız destekliyorsa 5GHz bandını tercih etmek daha iyidir.

Bu hamle, zaten Nisan ayı için Amazon Prime Gaming ücretsiz oyunu olarak duyurulan Fallout 76'ya katılıyor. Bu ay içinde talep ettiğiniz sürece, oyunu indirebilir ve süresiz olarak sahip olabilirsiniz. Xbox ve PC için de kullanılabilir. Ayrıca, oyunun tüm platformlarda ücretsiz oynama haftası var. 15 Nisan'dan 18 Nisan'a kadar, PlayStation, Xbox ve Steam'de Fallout 76'yı ücretsiz oynayabilirsiniz. Oyunu sadece indirip Bethesda hesabınızla giriş yapmanız yeterli.

Gecikmeli büyük konsol güncellemesi nihayet 25 Nisan'da Fallout 4 için PS5 ve Xbox Series X/S'a gelecek. "Nesil sonrası" (teknik olarak şu anki nesil, eğer teknik olursak) versiyon, hız veya gösteriş önceliği için Performans ve Kalite modları arasından seçim yapmanızı sağlar. Ayrıca, 60fps ve daha yüksek çözünürlükleri desteklerken, istikrar iyileştirmeleri ve hata düzeltmeleri de sunar. İstikrar düzeltmeleri, daha güvenilir bir deneyim sağlamak için PS4 ve Xbox One konsolları için bir Fallout 4 güncellemesi ile de gelecek.

Fallout TV dizisi muazzam! The Last of Us‘un ardından en iyi oyun uyarlama olabilir. Dizi, sizi büyüleyici karakterler ve çekici görsellerle başlayan bir patlama ile içine çeker. Engadget'den Sam Rutherford'ün incelemesinde "Fallout, sadece bir video oyunu uyarlamsı değil," diyor. "Kendi hakkında gerçekten harika bir şov apokaliptik bir harika."

Fallout şu anda Prime Video'da yayınlanıyor. Dizide, Ella Purnell (Yellowjackets) Lucy olarak, Aaron Clifton Moten (Father Stu) Maximus olarak, Kyle MacLachlan (Twin Peaks) Hank olarak ve Justified'den Walton Goggins (Justified) The Ghoul olarak sahnenin çalıntı ustası olarak yer alıyor.

Bu heyecan verici gelişmeler ve ücretsiz fırsatlar, Fallout hayranlarının heyecanını artırırken, Amazon'un oyun dünyasındaki etkisini ve Amazon Luna'nın Prime üyeleri için oyun deneyimini nasıl geliştirdiğini gösteriyor. Oyuncular, Prime üyelikleri ile birlikte gelen bu avantajlardan yararlanarak bu efsanevi seriyi deneyimlemenin keyfini çıkarabilirler.


Nintendo Florida Merkezli Stüdyo Shiver Entertainment'ı Aldı

Melih ÖZKAŞ

Yalı Çapkını 71. Bölüm 2. Fragmanı Yayınlandı! | Dizi

Hava ÖZKAŞ

Super Mario 64 Modları Oyun Severlerin Yaratıcılığını Tetikliyor

Melih ÖZKAŞ

Meta Coinbase Match Group ve Diğerleri iş Birliğinde!

Melih ÖZKAŞ

Sonos Roam 2 Mükemmel Ses Deneyimi | Yenilikçi Kontroller

Melih ÖZKAŞ

Apple Avrupa Birliği'nden Aldığı Antitröst Cezasına İtiraz

Melih ÖZKAŞ

Sonos Ace Yeni Kablosuz Kulaküstü Kulaklık Tanıtıldı | Teknoloji

Hava ÖZKAŞ

Dijital Animasyon Lideri Pixar İşten Çıkarmalar | Teknoloji

Melih ÖZKAŞ