Fallout Canlı Uyarlaması İlk Sezonu Amazon Üzerinde Büyük İlgi Gördü

Amazon Fallout Uyarlaması İlk Sezonuyla Büyük Beğeni Topladı
A mazon'un Fallout'u Canlı Uyarlaması İlk Sezonuyla Büyük Beğeni Topladı

Amazon'un Fallout'un canlı uyarlaması, yıllar sonra serinin dördüncü ana oyununa olan ilgiyi yeniden canlandırdı. İlk sezonun hemen ardından verilen ikinci sezon onayıyla, bu popüler yapımın geleceği oldukça parlak gözüküyor.


Fallout evreni, nükleer savaşın dünyayı yerle bir ettiği post apokaliptik bir dünyayı konu alıyor. Dizide Lucy karakterine hayat veren Ella Purnell, yeraltı sığınağı sakini olan babasını kurtarmak için yüzeye çıkmak zorunda kalan bir karakteri canlandırıyor. Ayrıca, Walton Goggins'in canlandırdığı radyoaktif, burnu olmayan bir leş gibi avcılık yapan Ghoul karakteri de izleyicilerden büyük beğeni topluyor.

Dizinin yayınlanan ilk sezonunu değerlendirdiğimiz incelemede, Fallout'u The Last of Us'ın TV uyarlaması kadar beğendik. Source materyallere bağlı kalarak muhteşem görsellere ve detaylı setlere sahip olan dizi, akıcı bir hikaye sunuyor ve birden fazla hikaye çizgisini ustalıkla dengelemesiyle dikkat çekiyor. Ancak, oyunun şiddet içeren ve kanlı sahneleri, hassas izleyiciler için uygun olmayabilir.Dizinin arkasındaki isimler arasında Westworld'ün yaratıcıları Jonathan Nolan ve Lisa Joy'un da bulunması, projeyi daha da heyecan verici kılıyor. Nolan ve Joy, "Dünyayı yeniden mahvedeceğimiz için sabırsızlanıyoruz." açıklamasıyla yeni sezonda da yer alacaklarını belirtirken, Amazon henüz projenin yapım sürecine ne zaman başlayacağını veya takvimini duyurmadı.

Bu heyecan verici gelişmelerle birlikte, Fallout hayranları yeni sezona olan meraklarını gidermek için sabırsızlanıyor. Amazon'un bu başarılı yapımın ikinci sezonu için ne gibi sürprizler hazırlayacağını ve serinin nasıl devam edeceğini görmek için heyecanla bekliyoruz.Nintendo Florida Merkezli Stüdyo Shiver Entertainment'ı Aldı

Melih ÖZKAŞ

Yalı Çapkını 71. Bölüm 2. Fragmanı Yayınlandı! | Dizi

Hava ÖZKAŞ

Super Mario 64 Modları Oyun Severlerin Yaratıcılığını Tetikliyor

Melih ÖZKAŞ

Meta Coinbase Match Group ve Diğerleri iş Birliğinde!

Melih ÖZKAŞ

Sonos Roam 2 Mükemmel Ses Deneyimi | Yenilikçi Kontroller

Melih ÖZKAŞ

Apple Avrupa Birliği'nden Aldığı Antitröst Cezasına İtiraz

Melih ÖZKAŞ

Sonos Ace Yeni Kablosuz Kulaküstü Kulaklık Tanıtıldı | Teknoloji

Hava ÖZKAŞ

Dijital Animasyon Lideri Pixar İşten Çıkarmalar | Teknoloji

Melih ÖZKAŞ