Efsane Geri Dönüyor Super Mario Bros. Film Yeniden Geliyor

2026'da Yeni Super Mario Bros. Animasyon Filmi | Film Haberi
2 023'ün The Super Mario Bros. filmi ile büyük başarıya ulaşan Nintendo ve Illumination, franchise'ın ikinci animasyon filmini 2026'nın 3 Nisan'ında piyasaya sürmeyi planlıyor. Haber, Mario'nun yaratıcısı Shigeru Miyamoto tarafından yapılan bir tweet ile duyuruldu ve olay, Mario Günü kutlamaları kapsamında Nintendo of America X hesabından paylaşıldı. Detaylar henüz net değil, ancak Miyamoto, ekibin "Mario'nun dünyasını daha da genişletmeyi düşündüğünü ve parlak ve eğlenceli bir hikayeye sahip olacağını" belirtti.

Miyamoto'nun açıklamasına göre, bu filmin birinci filmin doğrudan devamı olmayacağı görünüyor, ancak bu tamamen değişebilir. İllumination'dan Chris Meledandri'nin de yer aldığı duyuru videosuna göre ekip, yeni ortamlar için sahne tasarımları yapmaya ve senaryo oluşturmaya başlamış durumda, ve animasyon çalışmaları yakında başlayacak.

Super Mario Bros. Film'in ilk gösteriminde gişe rekorları kırarak, tüm zamanların en çok kazanan video oyunu filmi haline gelmişti. Haziran ayının başında Variety tarafından bildirildiğine göre, film dünya çapında 1.3 milyar dolar hasılat elde etti. Eğer filmi henüz izlemediyseniz veya yeniden izlemek için sabırsızlanıyorsanız AMC Theaters, filmi 28 Haziran'da tekrar gösterime sokacak.


Nintendo Florida Merkezli Stüdyo Shiver Entertainment'ı Aldı

Melih ÖZKAŞ

Yalı Çapkını 71. Bölüm 2. Fragmanı Yayınlandı! | Dizi

Hava ÖZKAŞ

Super Mario 64 Modları Oyun Severlerin Yaratıcılığını Tetikliyor

Melih ÖZKAŞ

Meta Coinbase Match Group ve Diğerleri iş Birliğinde!

Melih ÖZKAŞ

Sonos Roam 2 Mükemmel Ses Deneyimi | Yenilikçi Kontroller

Melih ÖZKAŞ

Apple Avrupa Birliği'nden Aldığı Antitröst Cezasına İtiraz

Melih ÖZKAŞ

Sonos Ace Yeni Kablosuz Kulaküstü Kulaklık Tanıtıldı | Teknoloji

Hava ÖZKAŞ

Dijital Animasyon Lideri Pixar İşten Çıkarmalar | Teknoloji

Melih ÖZKAŞ